Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 20.6.2009 se na cvičáku v Kyjově konala oříškiáda, na kterou jsem Mikiho přihlásila. Když jsme tam dojeli moc psů tam zatím nebylo, ale po půl hodině se začali sjíždět psi různé velikosti, vzhledu, původu a chování. Miki, jakožto zatím nezkušený pes, byl z toho davu docela nervozní, ale po chvíli si naštěstí zvykl což mě potěšilo....Vše bylo nachystané a mohlo se začit. Predvádělo se mnoho psů až přišla řada na nás. Miki ze začátku nechtěl moc postát, a tak jsem mu musela trochu pomoct, ale potom to pochopil a zůstal v klidu.(díkybohu)...když se vyhlašovalo Martin Hudeček nesl cedulku 3. místa směrem k nám a dal ji našimu ,,sousednímu,, týmu, který stál vedle nás, cedulku s 2. místem dostal tým stojící na druhé straně...a když nesl 1. místo pomyslela sem si, že to už nemáme šanci, ale rozhodčí šel sěrem k nám a cedulku položil před nás....měla jsem z Mikiho ooobrovskouu radost s pocitem, který jsem v životě nezažila jsem stála s Mikim v náruči na stupínku vítězů a radovala se z naše největšího úspěchu.Dostali jsme velký pohár, hromadu granulí a velkého plyšáka.............................. potom následovala krátka přestávka a po ní vyhlásili tými, kteří se umístili ve svých kategoriích jako 1. ...Nastoupili jsme tedy do řady a opět předváděli své psy, uděli jsme pár koleček a postavili se...napětí bylo čím dál větší...a čeklali jsme kdo se stane kyjovským punťou.....když jsem uslyšela moje a hlavně Mikiho jméno, nechtěla jsme tomu věřit..byla jsme hafo šťastná a hrdá na svého malého šampiona.

 

Po obědě následovala soutěž ,,Pejsek šikula,,....účasnilo se tu několik týmů a každý měl něco jiného..S Mikim jsme měli nachystanou sestavu s hodně povely a efektními kousky, ale ten malý zamilovanec ke konci sestavy (když jsem si poodešla pro gymnastický kruh) se rozhodl, že půjde navštívit jednu  krásnou bílou fenku stojící na kraji předváděcího kruhu Ale nevadííííí....Miki se vrátil zpět a sestavu jsme spokojeně dokončili.Při vyhlašování nám bylo jasné, že se neumístíme jelikož konkurence byla opravdu velká...neumístili jsme, ale dostali jsme zvláštní cenu, diplom a plyšového psa.

 

A na závěr jsme se účastnili soutěže ,,Podoba pána  a psa,,....Miki měl na každé noze jednu žlutou bandážku, žluté tričko,žlutý šáteček a žlutý klobouk a já jsem měla na každé ruce jedno ,,potítko,, , žluté triko, černo-žlutý klobouk a na krku obojek se psí známkou...v této soutěži nás mělo být asi 5, ale nakonec jsme tam byli jen dvě takže jsme dostali stejné ocenění.

Nakonec byl vyhlášen vítěz hlasovací soutěže, kterou vyhrál i vítěz soutěže pes šikulka- tedy hnědý oříšek jménem Čertík Celý program byl samozdřejmě doplněn různými ukázkami jako například frisbee, agility, tanec se psem a obrana. Po skončení jsme si mohli se svými pejski zkusit dráhu agility.Celý tento den se mi ,MEGA MMMOOOOOCCC,, líbil a jsem hafo ráda za to, jak se Miki snažil a za to, jak nádherně se umístil...no prostě lepší už to být nemohlo

 

Náhledy fotografií ze složky Voříškiáda Kyjov

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář